Winchester: sídlo démonov

Sleduj 7 dní zadarmo

Winchester: Sídlo démonov“ je hororový film inšpirovaný skutočným príbehom jedného z najtajomnejších domov v histórii. Film sleduje príbeh Sarah Winchester (Helen Mirren), dedičky obrovskej zbrojárskej spoločnosti Winchester, ktorá po tragickej smrti svojho manžela a dieťaťa verí, že je prekliata duchmi ľudí, ktorí zomreli od výstrelov z Winchesterových pušiek.

Sarah začne nekonečnú výstavbu rozľahlého a chaotického sídla v San José v Kalifornii, známeho ako Winchester Mystery House. Tento dom je plný zdanlivo nekonečných chodieb, tajných dverí, schodísk vedúcich nikam a mnohých miestností, ktoré majú zmiasť duchov, ktorí ju prenasledujú.

Keď doktor Eric Price (Jason Clarke) prichádza do domu, aby vyhodnotil Sarahinu duševnú spôsobilosť, stretáva sa s nevysvetliteľnými a desivými javmi, ktoré začínajú ohrozovať jeho vlastný rozum. Postupne odhaľuje, že Sarahin strach nie je len výplodom jej mysle, ale že duchovia skutočne existujú a sú odhodlaní pomstiť sa.

Film prináša napínavý a strašidelný pohľad na jeden z najznámejších strašidelných domov na svete a ponúka atmosféru plnú hrôzy a tajomstiev, ktorá vás udrží na kraji sedadla až do poslednej minúty.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *