Menu

Sleduj 7 dní zadarmo

Mladý pár, Margot (Anya Taylor-Joy) a Tyler (Nicholas Hoult), sa vydáva na luxusnú večeru do reštaurácie Hawthorn na pobrežnom ostrove v Severozápadnom Pacifiku. Tento exkluzívny podnik je domovom samotára, no celosvetovo presláveného šéfkuchára Juliana Slowika (Ralph Fiennes), ktorý pripravil pre vybraných hostí bohaté degustačné menu.

K mladému páru sa pridáva trojica mladých, trochu nepríjemných zamestnancov úspešnej firmy – Bryce (Rob Yang), Soren (Arturo Castro) a Dave (Mark St. Cyr), ako aj jeden starší bohatý pár a štamgasti Anne a Richard (Judith Light a Reed Birney). Okrem nich sa na večeri zúčastňuje aj známa kritička reštaurácií Lillian Bloom (Janet McTeer) s jej oddaným novinárom Ted (Paul Adelstein), slávna filmová hviezda v stredných rokoch (John Leguizamo) a jeho asistentka Felicity (Aimee Carrero).

Personál reštaurácie, vedený elegantnou Elsou (Hong Chau), je na túto príležitosť pripravený do posledného detailu. No ako sa postupne servírujú jedlá od výmyslu sveta, napätie na každom stole narastá, atmosféra sa stáva hustejšou a navonok začínajú vyplávať tajomstvá. Pomaly sa ukazuje, že Slowik pripravil toto menu do detailov, aby večer vyvrcholil až do šokujúceho finále.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *