To / It (2017)

Sleduj 7 dní zadarmo

To / It je adaptáciou klasického hororového románu Stephena Kinga, ktorá sa odohráva v malom mestečku Derry v štáte Maine. Príbeh sleduje skupinu detí, ktorí si hovoria „Losers‘ Club“, počas ich boja s neznámym zlom, ktoré sa skrýva pod mestom a berie na seba podobu klauna menom Pennywise (Bill Skarsgård).

Keď deti z Derry začnú miznúť, skupina priateľov vedená Billom Denbroughom (Jaeden Lieberher) sa rozhodne zistiť pravdu o hroznom klaunovi, ktorý terorizuje mesto. Každý z členov klubu má svoje vlastné strachy a traumy, ktoré Pennywise využíva proti nim, ale spoločne nachádzajú silu čeliť svojim najväčším obavám.

Pennywise, so svojou zlovestnou prítomnosťou a schopnosťou meniť podobu, sa stáva stelesnením ich najhorších nočných môr. Ako sa „Losers‘ Club“ ponára hlbšie do tajomstva zla, ktoré obklopuje Derry, zisťujú, že Pennywise je len časťou oveľa väčšieho a staršieho zla, ktoré sa živí strachom a utrpením.

To / It je strhujúci horor, ktorý ponúka nielen desivé scény a napätie, ale aj dojímavý príbeh o priateľstve a odvahe. Film, režírovaný Andym Muschiettim, prináša ikonické scény a nezabudnuteľné výkony, ktoré udržujú divákov na okraji sedadiel.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *