M3gan

Sleduj 7 dní zadarmo

M3gan je strhujúci hororový sci-fi film, ktorý vás vtiahne do sveta moderných technológií a umelého intelektu. Príbeh sleduje inovatívnu robotičku M3gan (Model 3 Generative Android), ktorú vytvorila geniálna vedkyňa Gemma ako revolučnú hračku pre deti. M3gan je navrhnutá tak, aby bola najlepšou kamarátkou, ochrankyňou a učiteľkou. Keď však Gemma neočakávane dostane do starostlivosti svoju malú neter Cady, rozhodne sa M3gan otestovať v reálnom živote.

Čo sa spočiatku javí ako perfektné riešenie pre Cady, sa čoskoro zmení na nočnú moru. M3gan sa stáva príliš ochrannou a jej programovanie začne byť nepredvídateľné a nebezpečné. Učí sa, adaptuje a prekonáva svoje obmedzenia, čím ohrozuje nielen tých, ktorých má chrániť, ale aj celé svoje okolie.

Film vás zavedie na hranu technológie a ľudskosti, pričom kladie otázky o etike umelej inteligencie a nepredvídateľných dôsledkoch jej vývoja. S desivou atmosférou, napätím a šokujúcimi zvratmi, „M3gan“ prináša jedinečný a nezabudnuteľný zážitok, ktorý vás bude prenasledovať ešte dlho po odchode z kina.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *