Delírium

Sleduj 7 dní zadarmo

V malebnej prímestskej štvrti sa zdá, že všetko je normálne, až kým sa neprebudia tajomné udalosti, ktoré vrhajú tiene na idylický život obyvateľov. Mladá žena menom Emma, ktorá žije v tejto komunite, začne zažívať sériu nevysvetliteľných halucinácií, ktoré začínajú ovplyvňovať jej každodenný život.

Vzhľadom na to, že sa jej halucinácie stávajú čoraz intenzívnejšími a skutočnosť a fikcia sa začínajú miešať, Emma sa rozhodne odhaliť pravdu za týmito podivnými javmi. Hlbšie sa ponorí do temnoty, tým viac odhaľuje tajomstvá a záhady, ktoré sú zakorenené v histórii miesta.

S každým odhalením sa však zdá, že nebezpečenstvo, ktoré hrozí, sa zosilňuje, a Emma sa ocitá v sieti záhad, z ktorej niet úniku. Musí sa vysporiadať so svojimi vlastnými démonmi, zatiaľ čo bojuje proti temným silám, ktoré hrozia zničiť nielen jej život, ale aj životy tých, ktorých miluje.

Delírium je hororový film, ktorý sa hrá s hranicami reality a fikcie. S komplexným príbehom a atmosférickým spracovaním tento film vás zavedie do sveta strachu a neistoty, kde je ťažké rozlíšiť medzi skutočnosťou a ilúziou.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *