Chlapec

Sleduj 7 dní zadarmo

Chlapec“ (The Boy) je psychologický hororový film, ktorý sa odohráva v odľahlom vidieckom sídle v Anglicku. Príbeh sleduje mladú Američanku Gretu Evans (Lauren Cohan), ktorá prijíma prácu ako opatrovateľka. Po príchode do prastarého domu zistí, že jej noví zamestnávatelia, starší manželský pár Heelshireovci, potrebujú, aby sa starala o ich osemročného syna Brahmsa.

Gretu šokuje zistenie, že Brahms nie je živé dieťa, ale porcelánová bábika v životnej veľkosti, ktorú Heelshireovci zaobchádzajú ako so skutočným dieťaťom. Manželský pár jej odovzdáva zoznam prísnych pravidiel, ktoré musí dodržiavať, aby bábika zostala „spokojná“. Po odchode Heelshireovcov na dovolenku Greta začína ignorovať pravidlá a rýchlo zistí, že s bábikou sa začínajú diať zvláštne a nevysvetliteľné veci.

Keď sa Greta snaží odhaliť tajomstvá, ktoré obklopujú Brahmsa a starý dom, postupne zisťuje, že bábika môže byť živšia, než by si kedy vedela predstaviť. So stupňujúcimi sa nadprirodzenými udalosťami a desivými zážitkami musí Greta nájsť spôsob, ako prežiť a odhaliť pravdu o tom, čo sa v dome skutočne deje.

„Chlapec“ je film, ktorý kombinuje prvky psychologického napätia a nadprirodzeného hororu, vytvára atmosféru plnú tajomstva a strachu. Film vás vtiahne do sveta, kde nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá, a kde hrôza číha za každým rohom.

Sleduj 7 dní zadarmo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *