Černobyľské denníky

Sleduj 7 dní zadarmo

Černobyľské denníky je hororový film, ktorý sleduje skupinu mladých turistov, ktorí sa rozhodnú navštíviť opustené mesto Pripjať, ktoré bolo evakuované po katastrofe v jadrovej elektrárni Černobyľ. Skupina sa vydáva na extrémnu turistickú prehliadku vedenú dobrodruhom menom Uri, ktorý im sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Počas ich prieskumu opusteného mesta však rýchlo zisťujú, že nie sú tak úplne sami. Keď ich vozidlo nečakane zlyhá a noc padne na Pripjať, skupina začne zažívať nevysvetliteľné a desivé udalosti. S narastajúcim strachom a napätím zisťujú, že v meste sa pohybujú tajomné bytosti, ktoré nie sú ľudské a ktoré sa zdajú byť výsledkom rádioaktívneho znečistenia.

Skupina musí čeliť svojim najhorším nočným morám a bojovať o prežitie v prostredí, kde každá ulica a budova skrýva nové hrozby. Ich cesta sa rýchlo mení na zúfalý boj o únik z mesta, ktoré sa stalo pascou plnou smrti a hrôzy.

Černobyľské denníky je intenzívny hororový film, ktorý kombinuje prvky nadprirodzeného a post-apokalyptického žánru. Film ponúka mrazivú atmosféru a strašidelné zábery opusteného mesta, ktoré dodávajú príbehu autentický a desivý nádych.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *