Annabelle

Sleduj 7 dní zadarmo

Annabelle je hororový film, ktorý slúži ako prequel k filmu „The Conjuring“. Príbeh sa sústreďuje na pôvod a tragické udalosti spojené s bábikou Annabelle, ktorá sa stala jednou z najznámejších a najdesivejších hororových postáv.

Film sa začína záhadným incidentom, keď sa mladý pár Mia (Annabelle Wallis) a John (Ward Horton) stane obeťou útoku členov kultu. Po tomto traumatickom zážitku začnú v ich dome zažívať zvláštne a nebezpečné javy. Jedným z artefaktov, ktoré zistia, že má pôvod v ich domácnosti, je stará bábika Annabelle.

Postupne sa odhaľuje príbeh bábiky, ktorá je spojená s démonickými silami a smrteľnými udalosťami. Mia a John zisťujú, že bábika je prekliata a že ich životy sú v ohrození. Snažia sa zistiť, ako sa zbaviť tohto zla a ochrániť seba a svoje blízkych pred hrozbami, ktoré sa zdajú nezastaviteľné.

Film Annabelle je známy svojou atmosférickou astraumatizujúcou atmosférou, ktorá vyvoláva intenzívny strach a napätie. Scény, v ktorých sa bábika objavuje, sú plné nehybného napätia a očakávania, čo z nej robí jednu z najdesivejších postáv v hororovom žánri.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *