47 metrov

Sleduj 7 dní zadarmo

47 metrov je napínavý hororový film, ktorý nasleduje dve mladé sestry, Kate (Claire Holt) a Lisu (Mandy Moore), počas ich dobrodružstva na dovolenke v Mexiku. Keď sa rozhodnú prezkúmať miestnu morskú faunu pri potápaní jaulou, ich dovolenka sa rýchlo zvrhne na nočnú moru.

Po potopení sa ich jaula nečakane zrúti a sestry sa ocitnú uväznené na dne oceánu vo veľkej hĺbke. Bez spojenia s povrchom a s obmedzeným dychom majú len obmedzený čas na to, aby našli cestu von. Zistenie, že v okolitých vodách sa skrýva hladný žralok biely, ešte zhoršuje ich situáciu a zvyšuje napätie.

Sestre musia čeliť svojmu strachu a využiť všetky svoje schopnosti na prežitie. Keď sa pokúšajú nájsť cestu na povrch, narazia na mnohé prekážky vrátane obmedzeného dychu, tmavých a nebezpečných hĺbok a neustáleho ohrozenia zo strany žraloka.

Film 47 metrov ponúka divákom intenzívne zážitky a nepretržité napätie. Jeho kamera pod vodou a strhujúca hudba prispievajú k atmosfére úzkosti a beznádeje, ktorá divákov drží v neustálom napätí až do záverečných momentov.

Sleduj 7 dní zadarmo

You Might Also Like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *